Jazyk

Blogy

« Zpět

Rady pro lásku pro Surfer Girl

 
Poznámka: Toto je dopis zaslaný podpůrné službě Loveawake od dívky, kterou nazýváme Surf Girl.
Surf Girl's Story:
 
Začátek příběhu Surf Girl s Surf Guy
 
Ahoj,
 
Mám tu známost, kterou znám z oceánu. Surfuji s ním a on mluví s mým otcem. Když poprvé přišel na můj surfový spot, pokusil se se mnou mluvit a zeptal se mě, s kým jsem přišel. Když jsem mu řekl, že jsem přišel se svým otcem, on se mnou nemohl navázat oční kontakt a pořád mluvil s mým otcem.
 
Můj táta se s ním stal docela dobrými přáteli a oni vždy mluvili, když jsme šli na surf. Poté se mnou bude mluvit i nadále, ale bylo by to krátké a podíval se na mě, podíval se dolů nebo se podíval někam jinam.
 
Když jsme se chvíli bavili, zeptal se mě na sebe a vzpomněl si na věci, které jsem mu řekl. Nemusel jsem s ním nic opakovat, což mě nutilo cítit se zvláštně - ale nikdy jsem s ním neviděl vztah, byl to jen můj táta milý přítel na pláži.

Setkání Surf Boy znovu po několika letech

 
Rychlý posun vpřed o 6 let. Právě jsem se rozešel se svým přítelem 5 let a užíval jsem si oceánu. Surf Guy jsem neviděl, protože byl v zámoří.
 
Dav se v mém surfovém místě změnil a nový dav se mi nelíbil.
 
Když se Surf Guy vrátil, můj táta přestal surfovat, ale vzpomněl jsem si na něj jako na známou tvář a byl jsem tak šťastný, že jsem ho viděl.
Vyhodil jsem se popadl nohu a řekl mu: „Ahoj, kde jsi byl?“ Pořád vypadal opravdu strašně a plachě (často se na mě koukal), ale řekl mi, kde je, co dělá a jak zmeškal ostrovy.
 
Následujícího dne jsem ho znovu uviděl, pádl jsem vedle něj, usmál se a řekl: „Ahoj.“ Zeptal se na mého otce a já jsem mu řekl, že táta je na písku.
 
Z modré mě požádal o můj Facebook a já mu dal svůj e-mail a příjmení. Dal jsem svůj Facebook mnoha dalším surfařům, kteří o to požádali, ale nikdo z nich si nepamatoval moje informace, takže jsem si myslel: „No, jestli mě tenhle kluk opravdu má rád, bude si pamatovat moje směšně dlouhé příjmení a e-mail.“
Žádost jsem však příliš nepřemýšlel. Tu noc jsem zkontroloval svůj e-mail, žádný požadavek.
 
O den později jsem ho viděl znovu v příboji, den před odjezdem, a řekl mi, že mě nemůže najít, a jestli by mohl mít znovu své příjmení a e-mail. Pomyslel jsem si „Co to sakra,“ a dal jsem mu to. Potom jsme společně zachytili několik vln a udělali jsme, jako bychom si navzájem fotili. Řekl mi, že jsem opravdu půvabný (už jsem to slyšel), a řekl jsem vám. Potom odešel a ten večer jsem dostal žádost o přátelství.

Surfer Girl se zamiluje do Surfer Guy

Od února 2010 do dubna 2010 jsme si navzájem psali dopisy. Začalo to krátce, ale brzy narostlo. Mluvili jsme o jeho rodině, jeho práci a cestách (poslal mi spoustu obrázků), o tom, co musíme udělat, když se vrátí, o mém minulém vztahu (zeptal se), surfování, našich oblibách / oblibách.
Zjistili jsme, že máme spoustu společného, ​​a brzy jsem za něj byl nad hlavou. Řekl mi, kde chce žít, a požádal mě, abych šel s ním podívat na zemi. Řekli jsme si navzájem, že se nám opravdu líbili e-mailem. Myslel jsem, že jsem našel svého duše.
 
Vždycky jsem hledal někoho, kdo by pochopil mou potřebu být blízko oceánu a sdílet mou lásku k tomu, ale kdo byl kultivován. Pěkně sedí na účet a navíc vypadá dobře. Vzájemně jsme se odkazovali na My Merman (pro něj) a My Mermaid (pro mě). Dokonce si všiml pádla s nápisem „Mermaid“.

Dálkový vztah Surfer Girl se stává skutečným

Vrátil se v polovině dubna a já jsem ho vybral z doku. Bylo to divné. Doufal jsem, že to bude okamžité spojení, ale to nikdy nemělo být.
 
Potkali jsme se, objímali se a ukázal mi kolem lodi. Byl opravdu vyděšený, mohl jsem říct, jak mě objímal. Pak jsme se seznámili s některými jeho přáteli a rodinou na palubě, ale nepředstavili mě…. Byl jsem docela naštvaný.
 
Poté jsem se vrátil ke své palandě a on mě seznámil se všemi svými palandami a dal mi perlu. Šli jsme se najíst a bavili jsme se o příboji a pokusil se mě políbit. Chtěl jsem, aby to bylo zvláštní, a tak jsem mu řekl: „Ne.“ Políbil mě na tvář a šli jsme po našich oddělených cestách.
 

Surfař Dívka Surfování S Surfař Guy

 
Poté, co jsme ráno začali chodit na surfování, ukázal mi se svými dalšími přáteli nová místa a šli jsme spolu. Pak mě vzal na snídani a šel do práce.
 
To je, když komunikační problém vychoval svou ošklivou hlavu.
Měl rád ticho jako skala a já o ničem nemluvím (jak dokazuje tento dlouhý e-mail). Řekl mi, že ho dráždím, když mluvím o ničem důležitém (aka práci souvisejícím s věcmi), a myslím, že mluvit o legrační nedůležité věci je důležité - velmi důležité.
Stále jsme si však navzájem užívali společnost, jakkoli se to může zdát divné. Pro mě se díky jeho společnosti cítil tak pohodlně. Uvolnil mě, protože jsem obvykle měl hodně energie.
 
Jednoho dne po snídani mě políbil na tvář a na čelo, chytil jsem ho za paži a políbil ho. Bylo to tak krásné. Vím, že jsem zněl drsně, ale připadalo mi to, jako by všechno za pár vteřin zmizelo v blaženosti.
 
Následujícího dne jsme se potkali po práci a šli jsme na kávu a čtení. Chodí spát brzy, ale my jsme chtěli jít večer na pláž, a tak jsem se ho zeptal, jestli chce jít. Řekl mi: „Ne, nechci skončit s tím, co budu později litovat.“
 
Ale pořád jsem se ptal a šli jsme. Konverzace byla na pláži pěkná, ale místo toho jsme si povídali o ropných tankerech, pak jsme začali praskat vtipy, což vedlo k suchému sexu.
 
Po tomto večeru mi dal několik shnilých textů „Chci tě“. Problém je, že jsem nechtěl mít sex, chtěl jsem ho poznat - a měl jsem s tím problémy, protože nerad mluví. Ve skutečnosti to vypadalo, jako by se mohl lépe vyjádřit pomocí textů / písmen.
 
Textem jsem mu tedy řekl, že s ním nechci mít sex, a zeptal se mě, jestli ztrácím čas. Napsal všechny ty dopisy, jen aby mě dostal do postele? Řekl jsem mu, že chci vztah, a on mi řekl, že „by to rád, ale nemůže, protože on brzy odejde a vztahy nepracují na velkou vzdálenost.“
 
Znovu jsme vyšli a po surfování zamumlal: „Proč musím odejít, když někoho najdu?“ A já se cítil dobře. V polovině května jsme spolu šli na dovolenou a dostali jsme se tam do mnoha bojů, když jsem šel sám a nechal ho, což bylo kvůli naší špatné komunikaci.
 
Poté jsme narazili na silniční bloky, když došlo také k osobní komunikaci, jako předtím. Měli jsme sex, ale pro mě to nebylo nic zvláštního. Prostě jsme to udělali. Když jsme se vrátili, začal se aggro, když jsem si povídal s ostatními kluky na surfu. A já jsem mu nerozuměl, protože já nepodvádím, ale vždy mě vychovával, aby mluvil se všemi mými ostatními přáteli. To je jedno. Šli jsme do domu jeho matky a já jsem se zamiloval do jeho rodiny. Neměl jsem jít, ale pocit důvěrnosti, který jsem kolem něj, nutil jsem zapomenout na všechny tyto komunikační problémy, které máme.
 
Jeho rodině se mi moc líbilo a řekl mi, že doufají, že to vyjde. Mluvil jsem s jeho mámou a zjistil jsem, že má mnoho kamarádek, které ho podváděly.
 
Nyní jdeme na surfování se svými přáteli, ukazuje mi fotky svých cest, společně vaříme a čteme. Vždy však chce mít sex. Když mu řeknu „Ne“, je v pořádku. Ale někdy mi řekne, abych řekl: „Jdi tedy domů,“ nebo „Dobře, můžu to získat od někoho jiného“, nějakého jiného hrubého býčího kýlu. Zvláštní je, že když mu řeknu: „Jdi, je mi jedno, jestli to dostaneš od někoho jiného, ​​prostě se ke mně nevrátíš,“ bude se usmívat, běhat po mně a obejmout mě?
 
Sečteno a podtrženo, vezme mě ke své matce, ale řekni mi, ať se dostanu ven, když nechci mít sex. Vezme mě na večeři / snídani, ale bude drzý a použije telefon, když jsme tam (zpočátku byl lepen do své cely při pohledu na zásoby, prohlížení, svinstvo facebooku, když jsme jedli, ale po chvíli začal telefon nechal v autě). A samozřejmě máme problém s komunikací, ze kterého mi onemocní. Vypadá to, jako by se to stále zlepšovalo, protože nyní bude poslouchat mé příběhy, ale jeho protikladem je, že hodně mluví o sexu. Takže opravdu nevím, odkud pochází.
Co mám dělat a co se děje?
S pozdravem,
Surfer Girl
Drahá surferka,
Páni, zní to, jako byste se dostali do docela jam. A také zníte velmi mladě. Většina (pokud ne VŠECHNY muži) skutečně chce sex se ženami, které chodí. Není tedy divné ani nevhodné, že s vámi chce sex.
 
Pokud nejste nezletilý nebo není příliš mladý, není s ním nic špatného, ​​který by s vámi chtěl být sexuální.
 
Tady je to, co je špatně: Máš s ním sex, když to opravdu nechceš. Nerad vám to říkám, ale nezníš, jako bys teď byl připraven na zralý vztah. Zdá se, že teď nejste připraveni na sexuální vztah. Jaký je váš spěch? Proč máte sex s chlapem, se kterým zjevně nechcete mít sex?
Proč stále chodíte ven s chlapem, který má problémy s komunikací? Tady je pravda: Většina mužů by raději nemluvila, kdyby jim pomohla. Společnost je tlačí, aby byli stoičtí a zdrželi se mluvení o čemkoli. Ale pokud je to pro vás hlavní problém, je pro vás lepší hledat přítele, který dokáže, alespoň tak výmluvně, mluvit o „ničem“.
 
Surfer Girl, ty mi zníš tak mladě! Zajímalo by mě, proč spěcháte do takovýchto věcí s chlapem, který to do tebe NEJLEPŠÍ ne. Pokud je muž v ženě, NIC NENÍ nic, co by mu bránilo být s ní. Dlouhé vzdálenosti mu nezabrání vstoupit do vztahu s někým, koho miluje. Takže to nepřijímejte nikdy jako omluvu.
 
Hodně štěstí, Surfer Girl, při hledání Surfer Guy, který je mnohem lepší než tato studená ledová ryba. Hoď ho zpět do oceánu pro někoho jiného.
 
S pozdravem,
Loveawake, české oddělení
Předchozí
Komentáře
Trackback URL:

[...] http://vtp2.talentovani.cz/web/okcupid/home/-/blogs/rady-pro-lasku-pro-surfer-gi­rl [...] Zobrazit více...
Vloženo 15.6.20 19:50.
[...] I have never broken up this way. I’ve always tried to be honest and considerate as I truthfully tell the men how, from my perspective, they have not shown they valued me. In EVERY CASE, they get... [...] Zobrazit více...
Vloženo 18.6.20 17:33.
[...] http://vtp2.talentovani.cz/web/okcupid/home/-/blogs/rady-pro-lasku-pro-surfer-gi­rl [...] Zobrazit více...
Vloženo 18.6.20 17:35.
Mike Lott
Thanks for this tips. If you want to gain more Instagram followers? Use the services of https://viplikes.net/buy-instagram-followers to quickly increase the number of followers,
Vloženo 28.6.21 18:43.